KIEDY, KIEDY POWTÓRKA???

GIRLS, GIRLS czy pamiętacie event NTC z 17.05.2014? 


Ja bardzo dobrze, bo miałam przyjemność być na scenie - stresik był mimo, że to nie ja prowadziłam 30 minut treningu. Zostałam zaproszona "do pomocy na scenę" przez jedną z trenerek, a mianowicie Lidie Zamyłko, którą w tej chwili bardzo pozdrawiam - tutaj trochę posłodzę, ale tak w 100% prawdziwie bez żadnych "emulgatorów" :) - jest to niesamowity wulkan energii, który naprawdę umie porwać tłum ludzi do tego, aby dali z siebie dosłownie wszystko i aby takich ludzików jak najwięcej.
Oprócz Naszego pokazu, był również trening Kasi bardziej znanej jako Wolska Trenuje, kolejny FIT FREAK, który dosłownie  rozłożył czyt. dobił ekipę po Nas.
Na sam koniec był trening wyciszający Body Balance, który rozciągnął i uspokoił Nasze zmęczone ciała.
Dodatkowe atrakcje, zaplecze organizacyjne, które Nike zapewniło wszystkim trenującym było naprawdę na wysokim poziomie i aby nie było - to nie tylko moje zdanie, ale również innych, którym uśmiech i pozytywna energia nie schodziły od momentu wejścia do podświetlonego na czerwono budynku Soho Factory.


Na zakończenie zapytam nie tylko w imieniu swoim ale też ekipy, która była 17.05 wraz ze mną na imprezie = drogi wszechmogący Nike, KIEDY POWTÓRKA Z ROZRYWKI?! Naprawdę warto powtórzyć tak dobrze wspominany event m.in. dla podtrzymania zainteresownia tymże treningiem i zarażenie jeszcze większej ilości osób - tutaj Panowie zapraszam, bo to cholerstwo daje tak w kośc i to w 100% potwierdzam nie jest to żadne pitu-pitu. Dla zainteresowanych polecam wejść na stronę Nike - tam jest wszystko prosto i klarownie opisane.
Sama osobiście chodzę na tego typu zajęcia od ponad roku i nie widzę innej formy treningu tak dające kopa na sali jak właśnie Nike Training Club. 
Obecnie jest on dostępny w dwóch miejscach w Warszawie jak Better Body Studio i Fort Fitness, ale również UWAGA można go ściągnąć na telefon i samemu brykać w domu lub na siłowni, na macie z przyrządami.
Tutaj zainteresuje pewnie bardziej Panie, bo Nike poszedł dalej i zakładając konto można dodawać swoich znajomych, dzielić się z nimi swoimi treningami, robić zdjęcia z treningu czyli jednym słowem high level.

Mam nadzieję, iż nie zanudziłam i trochę zaciekawiłam. Zapewniam w 100%, iż jest na co czekać jeśli ekipa Nike będzie planowała kolejny event :) 

1 komentarz:

  1. Opcja z telefonem brzmi ciekawie, ale taki wycisk najlepiej się przyjmuje w grupie :)

    OdpowiedzUsuń