MEMORIES FROM 2013 - BEGINNER FIGHTER

Moi drodzy jakoś nie mogę przestać wspominać tamtego roku i nadal sięgam pamięcią do zdjęć sprzed roku. Z tego względu, iż poniższe uważam za bardzo dobre, publikuje je na łamach bloga, gdyż wcześniej spokojnie sobie "leżały" na fanpage'u
Powodem powrotu do nich jest również chęc skorzystania z Waszej pomocy i już piszę co mi chodzi po głowie. Tytuł BEGINNER jak i fighter'skie zdjęcia tez nie są przypadkowe.
Od zawsze lubiłam adrenalinę, fizyczny wycisk, dosłownie NO PAIN NO GAIN czy to na zajęciach fitness, czy trenując mocniej do biegów lub też łącząc biegi z siłowymi treningami. Do tej pory wyrzut energii zapewniał mi Body Combat Les Mills-a czy ostatnio mój ulubiony NTC (Nike Training Club). Czasami tez jestem hardcor'em i aby dosłownie się zajechać idę na dwie godziny pod rząd...po prostu czasami mam taki dzień, że 2h pomagają mi wrócić do psychicznej normy :) Każdy z Nas ma swoje jak ja to nazywam "odchyły" a moim jest skatowanie się od czasu do czasu. Chciałabym teraz spróbować czegoś nowego, o czym zawsze skrycie marzyłam, a obawiałam się że nie dam rady. Z nowym rokiem postanowiłam, że chociaż spróbuje, aby wiedzieć, że faktycznie to nie dla mnie i nadal będę szukała czegoś co mnie pochłonie równie mocno tak jak wymienione powyżej aktywności.
Ten długi - jak dla mnie - mały wstęp jest tylko po to abyście mniej więcej wiedzieli z kim macie do czynienia. Z tego względu, że zawsze kręciły mnie sztuki walki, a głównie Muay Thai, Kick Boxing chciałabym Was podpytać gdzie najlepiej udać się na zajęcia dla początkujących lub też kto indywidualnie dobrze uczy w stolicy, gdyż mam noworoczne postanowienie...zmierzyć się z tym rodzajem wysiłku :)
ps. od razu podkreślam, iż chodzi mi wyłącznie o Warszawę. 

all clothes ---> Nike 

place --->   HOLMES PLACE HILTON 

6 komentarzy:

 1. Próbowałaś kiedyś parteru? Mamy sporo mocnych dziewczyn w Alliance Warszawa. Grupa się powiększa o nowe dziewczyny, wszystkie zostają i łapią zajawkę. Sprawdź grafik na submission.pl, na wszystkich treningach o 19:30 są początkujące.

  OdpowiedzUsuń
 2. A ja zapraszam do nas, do grupy dołączyłam w listopadzie i jest obłędnie ;-) https://pl-pl.facebook.com/girlscombat uczy nas Mistrzyni Polski ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia ale tylko pod względem fotograficznym:) reszta do naprawy - polecam Academia Gorila w Warszawie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki Romek...jestem tego świadoma dlatego też taki jest tytuł i tekst "trochę" mówi o tym
  Tak, tak akademie kojarzę i właśnie tam chyba zacznę szkolić swoje umiejętności.
  Pzdr

  OdpowiedzUsuń